RadioRinora MUSIC
Welcome Guest
 
Risi-risi-Risi-TRING DIGITAL--->Klient të nderuar,Stafi i Tring-Digital për shkak të festave të fund vitit,që nga tani kemi oferta te veçanta:Resiver+modul+karta për 12 muaj abonimi vetëm 170€.Kurse riabonimi (vazhdimi i karteles) paguajn 12 muaj dhe i marin 15 muaj abonim !Mos nguroni po profitoni,me ne gjithmon afër vendlindjes tuaj Tring-digital.Me respekte për ju i tërë Stafi TRING-DIGITAL,me Përfaqesuesit për France Blerim-Zeqiri+33.469.484.036-Gjermani Faton Binakaj+49.176.420.396.77-Zvicërr Sadik Binakaj+41.784.048.882-TRING-DIGITAL tani më,në Ç'do shtëpi shiptare !
 
 

 
 

 

Main » Guestbook [ New entry ]

Pages: 1
1-8 of 8 messages displayed
0   Spam
8. Anife Merjem [jambluex]   (2018-12-29 7:26 PM) E-mail
Pershendetje te gjitha ato persona qe po shikojn seriale shqip per momentin https://serialeshqip.tv/

0   Spam
7. Anife Merjem [jambluex]   (2018-12-29 7:15 PM) E-mail
Code
<a rel="nofollow" href="http://studio-rinora.ucoz.com">Studio Rinora</a>

0   Spam
6. sekretja   (2011-01-13 2:12 PM) E-mail
TUNG IBO TE LUMTE JE SHUM PUNTORE SUKSESE VEC VAZHDO KREJT MU MKI NGAE HAHA tongue

0   Spam
5. JUSRA   (2010-11-22 11:25 AM) E-mail
PERSH PER JU ;DJ SHKOPJANI';

0   Spam
4. DJ-IbO   (2010-10-27 5:44 AM)
Ju Pershendes All...... Nga dj.IbO

0   Spam
3. Abi_Remix   (2010-10-10 6:46 AM) E-mail
Dj Ibo kie pershendetje perzemerta na une abi te uroj suksese ne radio vetem vazhdo te lumt se edhe ne jemi me ju pa nda. ashtu i pershendes edhe ndequsit e radio rinora kaloni xixxxxxxx tunnnng

0   Spam
2. Dafina   (2009-09-01 8:55 PM)
The Shkupjani pershendetje dhe suksese ne punen tuaj te mrekullushme vellai vetem para....

0   Spam
1. K r y p o   (2009-08-16 6:51 PM) E-mail
Pershendetje per te gjith kudo qete jeni tung nga K r y p o tongue

1-8

Name *:
Email *:
WWW:
All emoticons
Code *:

 

 
 
  

CopyriGht  dJ-ShkuPjANii ©2009©
wWw.Studio-RiNOra.Tk  wWw.Radio-RINOra.Tk   .:. InFo Email .:. Radio.RiNOra@Live.Com Studio Qendrore Ne ShkuP  Dj-ShkuPjaNii  TeL :+38970537216 Ju deShirojm NdeGjim Te KendShem Me   .:. Radio RiNOra .:.